Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Etap II Osiedla Grupo Lar „przy Woronicza”

Z uwagi na należytą realizację pierwszego etapu inwestycji przy ul. Woronicza, naszej Spółce powierzono realizację kolejnego etapu. W skład II etapu wchodzi między innymi budowa kolejnej ośmiokondygnacyjnej części kompleksu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym w którym lokale mieszkalne są o powierzchni od 42 m2 do 68 m2.

Do każdego lokalu przyporządkowane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym.  Lokale mieszkalne zlokalizowane na parterze posiadają przynależne do nich, wydzielone ogródki terenowe. Jest to niewątpliwie duża zaleta dla osób ceniących bliskość natury i przestrzeń. Kolejnym ważnym atutem inwestycji, niższej części 6-cio kondygnacyjnej kompleksu, jest występowanie zielonego dachu. Ten element będzie idealnie wpisywał się w otoczenie. Należy podkreślić, iż przedmiotowa inwestycja umiejscowiona jest w prestiżowej dzielnicy i realizowana jest z dbałością, o jak najwyższe  standardy wykończenia, z zastosowaniem wysokojakościowych materiałów.

Inwestycja dostosowana jest dla osób niepełnosprawnych, w budynkach występują windy, które łączą także kondygnacje podziemne, a przy wejściach znajdują się podjazdy, tak aby każdy mógł swobodnie  i komfortowo poruszać się po inwestycji.

 

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn