Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Dwa budynki wielorodzinne mieszkalne wraz z usługami w parterze i miejscami parkingowymi naziemnymi „NOWE BRÓDNO” w Warszawie

Na warszawskim Bródnie wznieśliśmy kolejne już budynki wielorodzinne mieszkalne. Budynki są zróżnicowane kondygnacyjnie co idealnie wpisuje się w architekturę dzielnicy.

Jeden z budynków jest czterokondygnacyjny wykończony zielonym dachem, a drugi z nich składa się z jedenastu pięter. Łącznie zaprojektowano w nich 110 lokali mieszkalnych o najbardziej poszukiwanych metrażach, o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkania posiadają przestronne balkony, loggie i tarasy. Dla wszystkich mieszkań zaprojektowano komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe. Na poziomie parteru znajdziemy lokale usługowe z bezpośrednim wejściem od ulicy. Płyta garażowa łączy oba budynki. Wewnętrzny dziedziniec budynku został ogrodzony, monitorowany i jest całodobowo chroniony. Wewnątrz Osiedla zbudowaliśmy plac zabaw dla dzieci oraz zaciszne miejsce relaksu dla rodziców oraz osób starszych. Budynek jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn