Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Dom Kultury DK KADR przy ul. Gintrowskiego 32 w Warszawie

Dla m.st. Warszawy Dzielnicy Mokotów F.B.I. TASBUD S.A. zbudowała Dom Kultury KADR, który jest największą oraz najciekawszą flagową Inwestycją w tej części Warszawy. Jest to jeden z najnowocześniejszych inteligentnych obiektów kulturalnych w Warszawie, gdzie aktywnie spędzą czas zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe oraz seniorzy.

 

Na okazałej powierzchni znajdują się m.in.: sala widowiskowa mogąca pełnić funkcję kina, pracownia plastyczna, muzyczna, sala do integracyjnych spotkań z osobami starszymi, sale do ćwiczeń ruchowych i kawiarnia, kręgielnia a także wielostanowiskowy garaż podziemny. Budynek poprzez swoją formę zachęca do aktywnego, twórczego spędzania wolnego czasu, oferując bogaty program różnorakich zajęć ruchowych, tanecznych, teatralnych, manualnych, jak również wystaw artystycznych i wernisaży. Ważnym aspektem jest integracja z niepełnosprawnymi, dlatego cały budynek został przystosowany do korzystania z niego przez osoby niepełnosprawne.

 

Budynek stał się charakterystycznym znakiem przestrzennym, poprzez swój niecodzienny kształt oraz interaktywną, ruchomą elewację.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn