Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Budowa zespołu budynków wielorodzinnych z usługami i garażem podziemnym przy ul. Woronicza w Warszawie

Realizacja inwestycji miała miejsce w największej pod względem zaludnienia dzielnicy Mokotów przy ulicy Woronicza.

Budowa zespołu budynków wielorodzinnych z usługami i garażem podziemnym oraz zagospodarowaniem ternu, małej architektury, infrastrukturą techniczną i wjazdem przy ul. Woronicza w Warszawie.

I etap inwestycji budowanej zawierał około 100 lokali mieszkalnych o powierzchni od 40 m² do 60 m², do każdego lokalu przyporządkowane jest miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz na trenie obiektu. Nowoczesny i dynamiczny wygląd budynku o wysokim standardzie trafnie wpisuje się w krajobraz ekskluzywnej dzielnicy. Bogata oferta mieszkaniowa tej inwestycji została dostosowana do wymagań i potrzeb osób pragnących mieszkać w miłej i zadbanej okolicy. Inwestycja „Przy Woronicza” to idealne miejsce dla osób ceniących sobie korzystanie z infrastruktury centrum miasta przy dogodnej komunikacji z miejscem pracy, nauki lub wypoczynku.
W parterze inwestycji zlokalizowane zostały lokale usługowe o imponującej powierzchni, które pozytywnie przyczynią się do zapewnienia komfortu życia mieszkańców tego obiektu.

 

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn