Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych w typie kamieniczek z garażem podziemnym przy ul. Osada Ojców 17 w Warszawie

Zakończyliśmy budowę kompleksu mieszkaniowego zlokalizowanego w prawobrzeżnej części stolicy w Dzielnicy Praga-Południe.

Kompleks składa się z dwóch wielorodzinnych budynków mieszkalnych w typie kamieniczek połączonych wspólnym garażem podziemnym. W zespole budynków znajdują się funkcjonalne lokale mieszkalne o powierzchni od 32 m2 do 62 m2, ponadto część powierzchni w każdym z budynków została przeznaczona na działalność usługową, która sprzyja integracji społecznej mieszkańców. Inwestycja była prowadzona przez Generalnego Wykonawcę na rzecz Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedle Młodych. Dostęp na poszczególne kondygnacje zapewniają klatki schodowe oraz windy, co powoduje doskonałe przystosowanie obiektu również do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn