Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Realizacja inwestycji w gminie Olofstrom w Szwecji

Przedmiotem inwestycji jest budowa osiedla mieszkaniowego składającego się z budynków wielorodzinnych wykończonych w standardzie „pod klucz” wraz z niezbędną infrastrukturą i powierzchniami utwardzonymi oraz obiektami towarzyszącymi. Ta prestiżowa inwestycja, która powstaje na terenie gminy Olofstrom w Szwecji zostanie wykonana w trybie Design & Build.

Planowany standard wykończenia łączy polską jakość i szwedzką użyteczność. Charakterystycznym elementem inwestycji jest klinkierowa fasada, natomiast konstrukcja wykonana zostanie z żelbetowych elementów prefabrykowanych. Budynki są dostosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych, a na dziedzińcu będzie znajdować się dodatkowy wspólny budynek pełniący rolę świetlicy i miejsca spotkań lokalnej społeczności.

Realizacja inwestycji została zlecona w wyniku publicznego postępowania przetargowego. Zamawiającym jest przedsiębiorstwo komunalne. Na terenie gminy Olofstrom mieści się m.in. fabryka samochodów Volvo.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn