Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Budowa osiedla przy ul. Brodatego w Warszawie

Aktualnie trwa budowa kompleksu składającego się z sześciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych tworzących spójne i przyjazne osiedle zlokalizowanych na warszawskim Ursusie, Powstają tam estetyczne wielokondygnacyjne budynki z podziemnym garażem z zastosowaniem technologii prefabrykowanej. Budowa będzie prowadzona z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów oraz najnowszych technologii. Konstrukcja budynków zakłada część elementów prefabrykowanych w tym płyty stropowe filigran oraz biegi schodowe. Na całość składa się 171 mieszkań w metrażach od 35m2 do 76m2 oraz 6 mieszkań dwupoziomowych. Cztery duże hale garażowe z oddzielnymi wjazdami wykończone zostaną w technologii posadzki szlifowanej. W otoczeniu każdego z budynków powstanie przestrzeń zieleni.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn