Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Budowa kolejnego etapu osiedla zlokalizowanego przy ulicy Batalionów Chłopskich 79

Projekt obejmuje realizację trzeciego etapu znanego już na warszawskim Bemowie osiedla, My Bemowo (jest to jedno z największych osiedli w tej dzielnicy, łącznie około 450 mieszkań). Inwestycję będzie wyróżniać nowoczesny wygląd i charakterystyczne, drewniane elementy elewacji. Na terenie osiedla powstaną duże tarasy, balkony oraz ogródki przynależne do mieszkań na parterze. Mieszkańcy tego nowoczesnego obiektu uzyskają także dostęp do prywatnego jeziorka (aż ¼ terenu przeznaczona na obszar rekreacyjny). Budynek będzie się składał z sześciu kondygnacji nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej z garażem. Inwestycji towarzyszyć będzie wykonanie rozległej infrastruktury technicznej.

Nowoczesna architektura oraz bliskość terenów zielonych należą do atutów przedmiotowej inwestycji. Ponadto, obiekt zlokalizowany jest w bliskiej odległości od Parku Górczewska, w którym mieszkańcy Bemowa chętnie spędzają wolny czas.  W przyszłości w okolicy powstanie stacja metra, co znacznie ułatwi komunikację z pozostałymi częściami miasta.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn