Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Budowa kolejnego Etapu Miasteczka Wawer

Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD jest Generalnym Wykonawcą następnego etapu budowy osiedla na warszawskim Wawrze, o nazwie Miasteczko Wawer. Osiedle zlokalizowane u zbiegu ulic Bysławskiej i Poezji składać się będzie z ponad 1000 mieszkań.

Przedmiotowa inwestycja jest kompleksowym projektem obejmującym wybudowanie nie tylko zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, zabudowy biurowej i usługowej, ale również wybudowanie nowej, w pełni niezależnej od już istniejącej infrastruktury podziemnej oraz infrastruktury drogowej. Część mieszkaniowa osiedla składać się będzie z  dziesięciokondygnacyjnych budynków z apartamentami mieszkalnymi ze ślicznym widokiem na otaczającą zieleń i Warszawę oraz podziemnym  garażem.

Skala inwestycji w pełni upoważnia do nazwania jej Miasteczkiem Wawer. Oryginalności temu kompleksowi nadaje podwyższone patio, pod którym powstaje wielostanowiskowy garaż. W trosce o najmłodszych mieszkańców powstaje również wydzielony plac zabaw, który z pewnością pomoże zarówno dzieciom jak i ich rodzicom nawiązać poczucie wspólnoty.

Od strony południowej i zachodniej teren budowy sąsiaduje z kompleksami leśnymi o powierzchni niemal 20 ha, których malowniczy, urokliwy widok daje poczucie wytchnienia oraz ucieczki od zgiełku miasta.

Położenie Miasteczka Wawer jest dobrze skomunikowane, zapewniając sprawny i szybki dojazd do centrum Warszawy.

 

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn