Project Description

Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD jako Generalny Wykonawca realizuje inwestycję Miasteczko Brzeziny przy ulicy Hemara w dynamicznie rozwijającej się części dzielnicy Białołęka w Warszawie.

W kameralnej inwestycji obejmującej 4 budynki, powstaną 134 mieszkania o starannie zaprojektowanych rozkładach i powierzchniach od 40 m2 do blisko 80 m2. Każde mieszkanie dysponować będzie dużym balkonem lub przestronnym ogródkiem.

Do poszczególnych budynków prowadzić będą wewnętrzne, zielone dziedzińce. W części podziemnej inwestycji zaplanowano garaż z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Miasteczko Brzeziny zlokalizowane zostało w doskonale rozwiniętej infrastrukturalnie części dzielnicy Białołęka. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się nowo wybudowana szkoła podstawowa, dysponująca rozbudowanym zapleczem sportowym. Okolica obfituje także w przedszkola i żłobki dla najmłodszych mieszkańców, co sprawia, że jest to idealna okolica do zamieszkania przez rodziny z dziećmi. W pobliżu inwestycji, w rejonie ulic Berensona i Skarbka z Gór znajdują się także liczne lokale usługowe, sklepy, przychodnie, punkty gastronomiczne i apteki. Tuż przy samym osiedlu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Bliskie sąsiedztwo trasy S8 zapewnia szybki dojazd do innych dzielnic stolicy oraz szybki wyjazd z miasta.

Zielona okolica Miasteczka Brzeziny to doskonałe miejsce do spacerów i aktywności fizycznej. W niedalekiej odległości od  inwestycji znajduje się m.in. Rezerwat Przyrody Puszcza Słupecka i Rezerwat Przyrody Łęgi Czarnej Strugi, a także Las Bródnowski. W odległości 500 m od inwestycji przebiega Kanał Żerański wzdłuż którego rozciąga się trasa rowerowa umożliwiająca dojazd rowerem do Zalewu Zegrzyńskiego.

Inwestorem realizowanej przez Grupę Kapitałowa F.B.I. TASBUD inwestycji Miasteczko Brzeziny jest znany deweloper Napollo. Jest to kolejny wspólny projekt obu firm po zrealizowanym w 2020 r. na warszawskim Żoliborzu projekcie Dom Pod Szóstką oraz będącej w trakcie realizacji inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19 na Starej Ochocie. W ramach przyjętej strategii Napollo realizuje duże projekty mieszkaniowe powyżej 3500 m2 powierzchni użytkowej. W zakończonych dotychczas 10 inwestycjach oraz kolejnych 4 w trakcie realizacji sprzedanych zostało blisko 950 mieszkań.

https://www.miasteczkobrzeziny.pl/