Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Historia

F.B.I. TASBUD S.A. łączymy tradycję i nowoczesność

Logo firmy F.B.I. TASBUD S.A.Historia F.B.I. TASBUD rozpoczyna się w 1985 roku, kiedy to Prezes – Bogdan Seweryn Czapczuk rozpoczął działalność inwestycyjno-budowlaną na terenie Mazowsza. Po kilkunastu latach, za sprawą rosnącej liczby Inwestorów i ich wymagań, firma przeszła przekształcenie i otrzymała nową nazwę: F.B.I. TASBUD Czapczuk Teresa – nastąpiło to w 1994 roku. Przez cały ten czas przedsiębiorstwo prężnie rozwijało się i realizowało coraz bardziej skomplikowane projekty budowlane. Następne dwie dekady okazały się równie owocne. F.B.I. TASBUD stale wychodziło naprzeciw oczekiwaniom Klienta i co najważniejsze wykonywało usługina najwyższym poziomie. Dzięki temu w 2014 roku przystąpiono do kolejnego przekształcenia firmy – tym razem w spółkę akcyjną, uznając ją za najlepszą i najodpowiedniejszą formę zarządzania tak wyspecjalizowanym i profesjonalnym podmiotem. Proces przekształcenia zakończony został w 2015 roku i od tego momentu firma nosi nazwę F.B.I. TASBUD S.A.

Dziś głównym profilem działalności F.B.I. TASBUD S.A. jest generalne wykonawstwo inwestycji kubaturowych na terenie Polski. Wieloletnie doświadczenie, doskonałe zaplecze techniczne i wykwalifikowana kadra umożliwiają osiągnięcie wspólnego sukcesu, czego dowodem jest realizacja inwestycji kubaturowych z wielu sektorów, m.in.: budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej oraz specjalistycznego. Firma znana jest również na rynkach wschodnich, azjatyckim i afrykańskim, które to z racji swego potencjału stanowią istotny element strategii biznesowej F.B.I. TASBUD S.A., ukierunkowanej na dywersyfikację kierunków sprzedaży. Przedsiębiorstwo sukcesywnie rozbudowuje w swej strukturze segment budownictwa eksportowego, którego główne ogniwo stanowią doskonali polscy specjaliści, posiadający wiedzę i doświadczenie w handlu zagranicznym, oparte również o znajomość lokalnych uwarunkowań. Jako przykład tego potencjału wskazać można udział w inwestycjach zlokalizowanych w Libii, polegających na modernizacji fabryk – cementowni. Realizacja tych przedsięwzięć umożliwiła wdrożenie w F.B.I. TASBUD S.A. profesjonalnych metod zarządzania procesami, dzięki którym każdy etap procesu budowlanego pozostaje pod szczególną kontrolą, nadzorem wykonawczym i inwestycyjnym zapewniając w ten sposób utrzymanie polityki jakości na najwyższym poziomie.

Głównym atutem firmy są jej pracownicy – niektórzy związani są z nią od początku jej istnienia, a więc od 30 lat. Kadra F.B.I TASBUD S.A. składa się z polskich ekspertów różnych specjalizacji. Ich doświadczenie, entuzjazm i pracowitość pozwalają na skuteczne i precyzyjne realizowanie zadań, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności wobec często zmieniających się wymagań Inwestorów.

F.B.I. TASBUD S.A. dążąc do doskonałości czynnie współpracuje, pod przewodnictwem dr inż. Andrzeja Czapczuka – V-ce Prezesa F.B.I. TASBUD S.A., z Politechniką Warszawską oraz z innymi Politechnikami na terenie kraju, wykonując prestiżowe i nowatorskie projekty w zespole z wyjątkowymi profesorami i wybitnymi naukowcami, dzięki temu przedsiębiorstwo  F.B.I. TASBUD S.A. wprowadza i wykorzystuje najnowsze zdobycze technologiczne i innowacyjne rozwiązania inżynierskie.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn