Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
SPOTKANIE LUBELSKIEGO KLUBU BIZNESU - BUDOWNICTWO EKSPORTOWE W AFRYCE

W dniu 1 lutego 2017 roku odbyło się spotkanie organizowane przez Lubelski Klub Biznesu w siedzibie firmy POL-INOWEX. Gościem specjalnym był Ambasador Angoli w Polsce Domingos Culolo.

Obecni byli przedstawiciele branży budownictwa, zainteresowani inwestycjami zlokalizowanymi na terenie afrykańskim. Ambasador Angoli wskazał, że budownictwo to jeden z najważniejszych sektorów dla jego kraju. Realizacja nowych przedsięwzięć to nadzieja na szybką poprawę warunków nie tylko życia społecznego, ale także rozwój gospodarczo-handlowy państwa.

V-ce Prezes F.B.I. TASBUD S.A Andrzej Czapczuk w trakcie spotkania przedstawił prezentację dotyczącą Polskiego Klastra Eksporterów Budownictwa. Reprezentant firmy F.B.I. TASBUD S.A. wskazał na przynależność do stowarzyszenia firm o różnych profilach, ale połączonych wspólnym celem ustawicznego rozwoju i wprowadzania innowacyjności.

Materiał informacyjny z tego wydarzenia zaprezentowała telewizja TVP 3 LUBLIN w najważniejszym programie dnia „Panoramie Lubelskiej”.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo (materiał rozpoczyna się od 11 minuty) - http://lublin.tvp.pl/28880260/1-lutego-2017-g-1830

F.B.I. TASBUD S.A. Balaton 20, 01-981 Warszawa Tel växel: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-postadress: biuro@fbitasbud.pl REALISATION: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn