Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Välkommen snart

Filozofia działalności F.B.I. TASBUD S.A. jako Generalnego Wykonawcy oparta jest na przekonaniu, iż głównym atrybutem firmy jest jej personel złożony z polskich ekspertów różnych specjalności. Doskonałe wykształcenie pracowników, zdobyte na polskich i zagranicznych uczelniach, ich doświadczenie, entuzjazm i pracowitość umożliwiają kompleksowość, precyzję oraz skuteczność realizacji zadań, przy zachowaniu pełnej elastyczności, wobec często zmiennych wymagań Inwestorów.

Nie bez znaczenia jest przy tym fakt, iż wielu pracowników związanych jest z firmą niemal od początku jej istnienia, a więc od 30 lat. Firma stawia zatem na rozwój i praktyczną edukację młodej kadry inżynierskiej (w zakresie projektowania i wykonawstwa). Wierząc, że czas poświęcony na ich naukę ze strony stałej, doświadczonej załogi F.B.I. TASBUD S.A. zaprocentuje w przyszłości rozwojem przedsiębiorstwa, indywidualnymi postępami adeptów sztuk budowlanych, jak i przysłuży się całej branży. Zatem podejście w zakresie kształcenia teoretycznego i praktycznego przynosi wymierne rezultaty w każdym aspekcie.

F.B.I. TASBUD S.A. Balaton 20, 01-981 Warszawa Tel växel: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-postadress: biuro@fbitasbud.pl REALISATION: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn