Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Proces rekrutacji

Długość procesu rekrutacji zależy przede wszystkim od stanowiska, na które rekrutujemy nowego pracownika. W każdym przypadku zaczynamy od selekcji aplikacji kandydatów.

Rekrutacja pracowników fizycznych przebiega dwuetapowo. Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna z rekruterem, następnie rozmowa z kierownikiem, który podejmuje decyzję o zatrudnieniu danego kandydata.

Standardowa rekrutacja dla pracowników średniego i wyższego szczebla przebiega trójetapowo. Czasami zdarza się jednak, że przy rozmowie uczestniczy większa ilość osób, np. rekruter i dyrektor. W ten sposób rekrutacja ogranicza się do dwóch poziomów. W przypadku kadry wyższego szczebla ostateczna decyzja o zatrudnieniu kandydata należy zawsze do Zarządu, który również uczestniczy w procesie rekrutacji.

*Poniższy schemat procesu rekrutacji nie dotyczy pracowników fizycznych.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn