pl en sv
Kosztorysant

Opis stanowiska:

  • kompleksowe przygotowywanie kosztorysów inwestycji kubaturowych w zakresie robót budowlanych, sanitarnych, elektrycznych,
  • wycena inwestycji,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert,
  • przygotowywanie ofert przetargowych,
  • dbanie o estetyczny wygląd składanych ofert,
  • analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ) oraz dokumentacji technicznej,
  • przygotowywanie kosztorysów wg KNR-ów na wykonane roboty, w tym przygotowywanie obmiarów,
  • kosztorysowanie w programie NORMA i Excel.

Wymagania:

  • zawarcie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych wg załączonego wzoru – aplikacje bez klauzuli nie będą rozpatrywane,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (preferowany kierunek: budownictwo),
  • doświadczenie nie jest wymagane, istnieje możliwość nauczenia się zawodu od podstaw,
  • umiejętność przedmiarowania, wyceny inwestycji, przygotowywania obmiarów,
  • dobra znajomość programów: NORMA, MS Office, AutoCad,
  • znajomość cen materiałów budowlanych oraz robocizny będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, ukierunkowanej na wyniki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, zdolności analityczne, sumienność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju,
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych,
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.
  • pracę w Warszawie ul. Balaton (Bielany).

Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@fbitasbud.pl lub przesyłać przez formularz kontaktowy zamieszczony na naszej stronie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez F.B.I. TASBUD S.A. z siedzibą w Warszawie (01-981), ul. Balaton 20. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest  F.B.I. TASBUD S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Balaton 20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn