Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
PL EN
Nasz zespół

F.B.I. TASBUD S.A. jako firma z wieloletnią tradycją docenia wartość pracy, jaką wkładają w wykonywanie swoich czynności wszyscy pracownicy. Przez szereg lat wypracowaliśmy własną filozofię pracy, doceniając zaangażowanie, lojalność oraz kwalifikacje i kompetencje jakimi charakteryzuje się zatrudniony personel.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry technicznej, w skład której wchodzą wykształceni inżynierowie i doświadczeni pracownicy fizyczni oraz z zaplecza administracyjnego, które tworzą osoby odpowiedzialne i kompetentne. Każda z zatrudnionych w F.B.I. TASBUD S.A. osób stanowi nieodzowny element spójnej całości jaką tworzymy.

BOGDAN CZAPCZUK, PREZES ZARZĄDU F.B.I. TASBUD S.A.

Bogdan Czapczuk- absolwent Politechniki Warszawskiej, Prezes Zarządu F.B.I. TASBUD S.A., Członek Rady Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Członek Rady Eksporterów Polskiego Klastra Eksporterów Budownictwa, Członek Wschodniego Klastra Budowlanego. Odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Brązowym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP.

Bogdan Czapczuk w 1985 roku założył przedsiębiorstwo (wyłącznie z polskim kapitałem), które od przeszło 30 lat prężnie rozwija się i jako Generalny Wykonawca realizuje skomplikowane projekty w kraju i za granicą. Firma realizuje wykonawstwo inwestycji kubaturowych z sektorów budownictwa użyteczności publicznej, mieszkaniowego oraz przemysłowego. Za sprawne oraz innowacyjne zarządzanie firmą, a także wykonywanie na wysokim poziomie organizacyjnym i jakościowym usług jako Generalny Wykonawca, otrzymał nagrodę Pracodawca Roku 2014. Współpracował z instytucjami państwowymi, takimi jak: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Komenda Główna Żandarmerii Wojskowej, Mazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej oraz Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych. Wśród realizacji zagranicznych można wyróżnić rozbudowę cementowni w Benhazi, położonej na terenie Libii. Działalność Bogdana Czapczuka nie ogranicza się wyłącznie do branży budowlanej. Jako jeden z pierwszych założył Społeczne Towarzystwo Oświatowe, które dało podwaliny niepublicznemu szkolnictwu w postaci przeszło stu placówek dydaktycznych i pierwszej niepaństwowej uczelni wyższej w północno-wschodniej Polsce – Wszechnicy Mazurskiej w Olecku. Przez ponad 12 lat, jako Prezes Samodzielnego Koła Terenowego prowadził dwie szkoły niepubliczne. Jako V-ce Prezes Zarządu Głównego Społecznego Towarzystwa Oświatowego aktywnie uczestniczył w pracach komisji sejmowych przy tworzeniu ustaw. Powyższa aktywność została doceniona i uhonorowana przez Premiera Jerzego Buzka nagrodą Pro Publico Bono.

 

dr inż. ANDRZEJ CZAPCZUK, V-CE PREZES ZARZĄDU I DYREKTOR GENERALNY F.B.I. TASBUD S.A.

Dr inż. Andrzej Czapczuk ukończył studia magisterskie i doktoranckie na Politechnice Warszawskiej, gdzie jest wykładowcą i coach’em dla kadry inżynierskiej. Jest V-ce Prezesem Zarządu Polskiego Klastra Eksporterów Budownictwa, Przewodniczącym Grupy Eksperckiej ds. Nowych Technologii i Inteligentnych Systemów Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Członkiem Wschodniego Klastra Budowlanego.

Dr inż. Andrzej Czapczuk stanowisko V-ce Prezesa Zarządu oraz Dyrektora Generalnego F.B.I. TASBUD S.A. pełni od ponad dziesięciu lat. W tym czasie wprowadził swoje przedsiębiorstwo na rynki światowe: europejskie, afrykańskie i azjatyckie. Jednym z najważniejszych osiągnięć było podpisanie, z pełnym poparciem MSZ RP, umowy Joint Venture w Kuwejcie, w zakresie naukowo-wykonawczym, z członkiem rodziny królewskiej, a tym samym z rządem tego kraju. Współpraca międzynarodowa firmy, wyłącznie z polskim kapitałem, przyczynia się do rozwoju gospodarki narodowej, co wpływa na pozytywny rozwój współpracy Polski z innymi państwami. Wprowadził możliwość praktyk dla studentów i młodych inżynierów, jak również zatrudniania ich na stanowiskach technicznych, aby mogli zdobywać doświadczenie i rozpocząć karierę zawodową zgodnie z posiadanym wykształceniem. Bierze czynny udział w konferencjach, sympozjach, odczytach, prezentacjach wraz z publicznymi dyskusjami, w Polsce i na świecie, służącymi rozwojowi nauki w dziedzinie budownictwa oraz w innowacyjnych zagadnieniach dotyczących sztucznej inteligencji. Jest autorem wielu nowatorskich artykułów i publikacji. Dorobek naukowy dr inż. Andrzeja Czapczuka toruje drogę do zastosowania innowacyjnych rozwiązań opartych na rozwijaniu sztucznej inteligencji w nauce jak również w praktyce, co powoduje czynną współpracę świata biznesu i nauki.

 

RAFAŁ ŚWISTAK – CZŁONEK ZARZĄDU, DYREKTOR DS. PRAWNYCH I MIĘDZYNARODOWYCH

Rafał Świstak jest z wykształcenia i zawodu prawnikiem, absolwentem Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie (obecnie Uczelnia Łazarskiego). Jest związany z F.B.I. TASBUD S.A. nieprzerwanie od 2011 roku. 

Rafał Świstak posiada wieloletnie i obszerne, dogłębne doświadczenie zawodowe, które zdobył zarówno w instytucjach publicznych (Ministerstwo Gospodarki RP 1999-2005), jak i w ramach szeregu podmiotów o charakterze korporacyjnym (m.in. ATM. S.A., Nafta Polska S.A., Mostostal Warszawa S.A., iPay International S.A., Totolotek S.A.).

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym i gospodarczym - w tym Prawie Zamówień Publicznych oraz Prawem Budowlanym.

W F.B.I. TASBUD S.A. z ramienia Zarządu kieruje Działem Prawnym i ds. Międzynarodowych.

Rafał Świstak jest członkiem zwyczajnym Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw a ponadto prawnikiem pro bono Polskiego Klastra Eksporterów Budownictwa. Czynnie uczestniczy również w działalności Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn