Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Idea i filozofia pracy

Filozofia działalności F.B.I. TASBUD S.A. jako Generalnego Wykonawcy oparta jest na przekonaniu, iż głównym atrybutem firmy jest jej personel złożony z polskich ekspertów różnych specjalności. Doskonałe wykształcenie pracowników, zdobyte na polskich i zagranicznych uczelniach, ich doświadczenie, entuzjazm i pracowitość umożliwiają kompleksowość, precyzję oraz skuteczność realizacji zadań, przy zachowaniu pełnej elastyczności, wobec często zmiennych wymagań Inwestorów.

Nie bez znaczenia jest przy tym fakt, iż wielu pracowników związanych jest z firmą niemal od początku jej istnienia, a więc od 30 lat. Firma stawia zatem na rozwój i praktyczną edukację młodej kadry inżynierskiej (w zakresie projektowania i wykonawstwa). Wierząc, że czas poświęcony na ich naukę ze strony stałej, doświadczonej załogi F.B.I. TASBUD S.A. zaprocentuje w przyszłości rozwojem przedsiębiorstwa, indywidualnymi postępami adeptów sztuk budowlanych, jak i przysłuży się całej branży. Zatem podejście w zakresie kształcenia teoretycznego i praktycznego przynosi wymierne rezultaty w każdym aspekcie.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn