Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Dla studentów

Studia to doskonały czas na odnalezienie swojego wymarzonego stanowiska pracy, jednak nie bedzie to możliwe bez odpowiedniej praktyki w środowisku ekspertów.

F.B.I. TASBUD S.A. daje szansę na odbycie praktyk i zapoznanie się z obowiązkami na konkretnym stanowisku. Firma z wieloletnim doświadczeniem stawia na ustawiczny rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji swojej kadry, dba o miłą atmosferę w miejscu pracy. Jest to szczególnie ważne dla osób, które poszukują praktyk i wiążą swoja przyszłość z branżą budowlaną. Uczestnicząc w ścieżce dla praktykantów można współtworzyć ważne dla firmy projekty oraz zaznajomić się z niezbędnymi procedurami.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ciężko obecnie jest wejść na rynek pracy tuż po ukończeniu nauki oraz ile czasu może minąć zanim ktoś da szansę pracy w wybranym przez nas zawodzie. Dlatego też w F.B.I. TASBUD S.A. doceniamy zaangażowanie i chęć samorozwoju młodych ludzi, a najlepsi praktykanci mogą znaleźć u nas zatrudnienie, tuż po zakończeniu praktyk.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn