Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Praktyki Letnie 2020 - Rekrutacja

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na Praktyki Letnie 2020 F.B.I. TASBUD S.A.

Studia to doskonały czas na odnalezienie swojego wymarzonego stanowiska pracy, jednak nie bedzie to możliwe bez odpowiedniej praktyki w środowisku ekspertów. F.B.I. TASBUD S.A. daje szansę na odbycie praktyk i zapoznanie się z obowiązkami na konkretnym stanowisku.

W F.B.I. TASBUD doceniamy i rozwijamy talenty, inwestując w ambitnych studentów i absolwentów, którzy nie boją się podejmowania wyzwań.

Miejsce pracy: Warszawa

Program Praktyk rozpoczyna się od Orientation Day – czyli kompleksowego wprowadzenia  organizacji i kultury F.B.I. TASBUD. Następnie dołączysz do dedykowanego Zespołu na budowę lub działu, by uczyć się i pracować aż do zakończenia praktyk. Będziesz mieć do czynienia z różnorodnymi zadaniami, które pozwolą Ci nie tylko zbudować portfolio umiejętności zawodowych, ale pomogą też zrozumieć jak wygląda współpraca w organizacji z branży budowlanej.                                  

Oczekujemy:

  • ukończonego co najmniej II roku studiów na kierunkach: budownictwo, inżynieria sanitarna, inżynieria środowiska, elektryka, filologia szwedzka, skandynawistyka
  • proaktywności i motywacji,
  • kreatywności, zdolności do podejmowania inicjatywy i wychodzenia z nowymi pomysłami.

 

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o międzynarodowym zasięgu,
  • wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • gruntowne wprowadzenie i bieżące wsparcie od przydzielonego Opiekuna praktyk,
  • przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy Zespół!

 

W przypadku szczególnego zainteresowania praktykami w konkretnej lokalizacji, prosimy o informację podczas składania aplikacji (preferencje zostaną wzięte pod uwagę).

Nie zwlekaj z aplikowaniem, liczba ofert jest ograniczona!

Im szybciej prześlesz CV na adres rekrutacja@fbitasbud.pl, tym większa szansa na ciekawe praktyki.

Sprawdź listę aktualnych realizacji (kliknij).

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn