Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Kolejna edycja wakacyjnych praktyk rozpoczęta!

F.B.I. TASBUD S.A. co roku aktywnie uczestniczy w edukacji młodego pokolenia. Tak samo i teraz, kolejna tura studentów rozpoczęła praktyki zawodowe na naszych budowach. Wyspecjalizowana kadra pracownicza służy praktykantom pomocą i radą, przekazując wieloletnie doświadczenie w przyjazny i przystępny sposób. Umożliwia to początkującym inżynierom zdobycie praktycznej wiedzy i skonfrontowanie teorii poznanej podczas studiów z realiami pracy wykonywanej na budowie. Jesteśmy pewni, że choć będzie to pracowity i intensywny czas, zaowocuje w przyszłości ze zdwojoną siłą.


W F.B.I. TASBUD S.A. wierzymy, że inwestycja w naukę młodych ludzi jest nie do przecenienia, ponieważ to oni za kilka lat będą filarem polskiego sektora budowlanego.  

 

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn