Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD obecna na flagowej konferencji magazynu FORBES POLSKA - BRANDME CEO

Magazyn FORBES POLSKA zaprosił Zarządy wiodących firm na rynku polskim w tym Zarząd naszej Grupy Kapitałowej na konferencję BRANDME CEO, która odbyła się w dniu 15.09.2020 roku w warszawskich Łazienkach Królewskich. Konferencja BRANDME CEO jest wydarzeniem wyjątkowym i ekskluzywnym dla wyselekcjonowanych uczestników, łączącym kluczowych przedstawicieli środowiska biznesowego, naukowego i społecznego. Jest miejscem wymiany myśli i doświadczeń, inspirowania się nawzajem, nawiązywania wyjątkowych i wartościowych relacji. Tym ważniejszych, że żyjemy w czasie niespotykanych dotąd wyzwań i przemian. Hasłem przewodnim trzeciej edycji konferencji było: „Lider w czasach transformacji”, a tematy poruszane podczas wystąpień dotyczyły zagadnień związanych z przywództwem, zarządzaniem w organizacjach, nie tylko w czasach stabilnych, ale również w sytuacjach kryzysowych, generujących zmiany.

W wydarzeniu uczestniczyła Wicepremier i Minister Rozwoju Jadwiga Emilewicz nie zabrakło przedstawicieli Polskiego Funduszu Rozwoju czy Giełdy Papierów Wartościowych, oraz wielu innych wybitnych osób. Grupę Kapitałową F.B.I. TASBUD reprezentował V-ce Prezes Grupy dr inż. Andrzej Czapczuk.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn