Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD - innowacyjne pomysły dla środowiska w budownictwie

Jest nam niezmiernie miło poinformować o zaangażowaniu naszej Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD w VI edycję Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Innowacyjne pomysły młodych naukowców: Nauka –Startup –Przemysł”.

Wierząc w ideę konferencji wzięliśmy w niej czynny udział, którego efektem jest ciekawa publikacja "A. Zmysłowski, S. Biedugnis, A. Czapczuk, Recykling podczas prac aranżacyjnych i rearanżacyjnych powierzchni komercyjnych. Recykling realny i moda." Jest to niewątpliwy kolejny sukces naszego Pionu Naukowo-Badawczego, który od lat współpracuje z najlepszymi uczelniami wyższymi w zakresie edukacji i rozwoju kluczowych tematów związanych z budownictwem, jak również wspiera i ukierunkowuje rozwój młodych naukowców. Tym razem mieliśmy przyjemność współpracować z Akademią Górniczo-Hutniczą, którą dobrze znamy i cenimy.

Środowisko naturalne jest dla nas bardzo ważne, dlatego angażujemy się w rozwój recyklingu w branży, którą reprezentujemy. Podejmujemy działania naukowo-badawcze związane z rozwojem (innowacyjnością) i edukacją dot. recyklingu w budownictwie.

Żyjemy w czasach, w których musimy priorytetowo dbać o środowisko naturalne, zatem świadomość biznesowa w tym względzie jest bardzo ważna. Moda na recykling trwa już od dawna, dla nas jednak ważny jest ten prawdziwy recykling, który przełoży się na wymierne, pozytywne efekty dla środowiska.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn