Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
F.B.I. TASBUD S.A. na Dniu Budowlańca

9 maja w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbyła się VIII edycja Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Budownictwa – Dzień Budowlańca w SGGW. W ramach konferencji odbyły się Targi Pracy, w których F.B.I. TASBUD S.A. wzięła udział.

Dzień Budowlańca to wydarzenie poświęcone zagadnieniom związanym z szeroko pojętą branżą budowlaną.  W wydarzeniu każdego roku biorą udział największe firmy budowlane w Polsce.

W ramach obchodów Dnia Budowlańca w SGGW zorganizowana została konferencja „Wczoraj, dziś i jutro – budownictwo na przestrzeni lat”, konkurs „Wybudujemy Wieżę”, w którym swoje zdolności konstruktorskie zaprezentowali studenci z wielu uczelni technicznych w kraju oraz Targi Pracy. Swoją działalność zaprezentowała ponownie F.B.I. TASBUD S.A. Podczas spotkań z przedstawicielami firmy studenci mogli dowiedzieć się więcej  o realizowanych projektach oraz bogatej ofercie pracy, praktyk i staży.

Fot. Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn