Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
F.B.I. TASBUD S.A. Gazelą Biznesu

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że F.B.I. TASBUD S.A. kolejny raz została doceniona, a tym samym znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw, i dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu w rankingu Pulsu Biznesu!

Nasza spółka została wyróżniona podczas 20-stej jubileuszowej edycji rankingu, w ramach którego nagradzane są firmy o dobrej kondycji finansowej, uczciwe i dobrze zarządzane. Gazela Biznesu jest to prestiżowy i ogólnie uznany tytuł oraz najlepsza rekomendacja w kontaktach handlowych, gdyż odzwierciedla dobrą reputację i wiarygodność jak również nieskazitelną kondycję firmy. Aby znaleźć się w tym gronie, firma poddawana jest wnikliwej weryfikacji i musi przez co najmniej trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Dane analizowane są szczegółowo przez zespół ekspertów wywiadowni gospodarczej. Projekt realizowany jest przez szanowany dziennik ekonomiczny Puls Biznesu.

F.B.I. TASBUD S.A. uplasowała się w ścisłej czołówce zarówno w klasyfikacji województwa mazowieckiego (863 najbardziej dynamicznie rozwijających się badanych firm), jak również w klasyfikacji ogólnokrajowej (4675 badanych firm). Otrzymana nagroda potwierdza stabilność i rzetelność F.B.I. TASBUD S.A. na rynku i najwyższą jakość oferowanych usług.

Naszym pracownikom i partnerom biznesowym dziękujemy za wspólne budowanie stabilnej i godnej zaufania marki F.B.I. TASBUD S.A. zarówno na rynku rodzimym, jak również na rynkach zagranicznych.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn