Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Ekspercka wypowiedź Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD na łamach kwartalnika Banku Gospodarstwa Krajowego „Kwadrans dla Mazowsza”

Sytuację na rynku budowlanym w czasie pandemii komentuje V-ce Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD dr inż. Andrzej M. Czapczuk. W publikacji można przeczytać m.in. o czynnikach, które aktualnie wywierają i będą miały wpływ na sektor budowlany w przyszłości, czy też o sytuacji w poszczególnych sektorach budownictwa w Polsce w dobie pandemii.

Kwartalnik obecnie dystrybuowany jest w formie elektronicznej i trafia do blisko pół tysiąca podmiotów na obszarze całego Mazowsza, w tym do izb handlowych, przedsiębiorstw oraz samorządów.  Bank Gospodarstwa Krajowego od ponad 95 lat wspiera przedsiębiorców oferując im kompleksowy zestaw nowoczesnych usług i produktów bankowych dopasowanych do ich specyficznych potrzeb.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn