Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
Budujemy w Szwecji

W skład Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD wchodzi spółka zależna prawa szwedzkiego TASBUD SVERIGE AB, samodzielny Generalny Wykonawca na rynku szwedzkim o ugruntowanej pozycji. Właśnie ten podmiot odpowiada za realizację znaczącego etapu dla jednej z większych inwestycji mieszkaniowych w Göteborgu zlokalizowanej na Saffransgatan w dzielnicy Gårdsten w Szwecji, której inwestorem jest największy Zamawiający w Göteborgu i w Szwecji Framtiden Group.

To kolejna już realizacja Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD na rynku skandynawskim. Budując swoją pozycję na rynkach zagranicznych wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do Klienta, uwzględniające specyfikę danego kraju czy nawet regionu. Budownictwo szwedzkie musi być wysokiej jakości, praktyczne, pragmatyczne i proekologiczne, a przy tym wpisywać się w skandynawski design oraz kulturę.

Jako Generalny Wykonawca Grupa F.B.I. TASBUD wykorzystuje w Göteborgu bardzo popularną na terenie całej Skandynawii technologię prefabrykacji, w której jest ekspertem dzięki rozwiniętemu w swoich strukturach pionowi prefabrykacji oraz pionowi naukowo-badawczemu. Grupa F.B.I. TASBUD ma na swoim koncie szereg innowacyjnych rozwiązań i systemów, w tym patenty klasy A, właśnie w sektorze prefabrykacji.

Budownictwo z użyciem prefabrykatów idealnie wpisuje się w wymagania szwedzkiego inwestora, daje możliwość redukcji czasu trwania budowy oraz pełnej kontroli nad całym procesem, a przy tym zmniejsza zużycie surowców i ma proekologiczne znaczenie dla środowiska. Doskonale sprawdza się również w  budownictwie pasywnym.

TASBUD SVERIGE AB jest Generalnym Wykonawcą wielokondygnacyjnego pasywnego kompleksu mieszkaniowego w Göteborgu. Realizacja charakteryzuje się podwyższonym standardem z elewacją ceglaną, nowoczesne mieszkania posiadać będą przeszklone balkony i loggie.

Kompleks położony jest blisko terenów zielonych i centrum dzielnicy Gårdsten. Zamawiającym tego przedsięwzięcia jest Framtiden Byggutveckling AB, wchodząca w skład Framtiden Group – największego szwedzkiego przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, odpowiedzialnego za zasób mieszkaniowy miasta Göteborg, którego właścicielem jest miasto Göteborg.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn