Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
F.B.I. TASBUD na Dniu Budowlańca

Bogdan Czapczuk, Członek Rady Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa oraz Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD reprezentował Związek podczas uroczystości Dnia Budowlańca.

Wydarzenie odbyło się jak co roku 26 września i stało się idealną okazją do świętowania obchodzonego w branży dnia budowlańca. Członkowie Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa (którego reprezentantem jest Bogdan Czapczuk, Członek Rady PZPB oraz założyciel i Prezes Zarządu F.B.I. TASBUD S.A.) mieli okazję do podziękowania i życzenia pomyślności wszystkim budowlańcom dokładającym cegiełkę do rozwoju sektora budowlanego.

Centralne Obchody Dnia Budowlanych organizowane przez Związek Zawodowy „Budowlani” i współpracujące organizacje stały się  okazją do rozmów na temat perspektyw gospodarczo-biznesowych naszej branży, wymiany poglądów na temat sytuacji i perspektyw naszego sektora, a także możliwością do pogłębienia integracji ludzi na co dzień zajmujących się budownictwem.

– Polski Związek Pracodawców Budownictwa już od niemal 30 lat wyznacza kierunki rozwoju naszej branży. Jestem dumny z tego, że polskie budownictwo (w tym Generalne Wykonawstwo) wychodzi poza rodzimy rynek i jest synonimem jakości i rzetelności, stawiając coraz śmielsze kroki w budownictwie eksportowym. Jestem dumny także z tego, że nasze rozpoznawalne w innych krajach firmy, popularyzują polskie wartości biznesowe, potwierdzając to, że możemy konkurować z największymi światowymi potentatami.

Branża ewoluuje, a my wraz z nią. Budujemy i projektujemy inaczej niż dawniej (pro ekologicznie, innowacyjnie), dlatego jako eksperci i firmy zrzeszone – musimy iść z duchem czasu, cały czas inwestować w rozwój tak, aby sprostać wymaganiom i coraz liczniejszym obostrzeniom. Wierzę, że nadchodzący dla nas rok przyniesie dużo wyzwań w postaci ciekawych i nietuzinkowych inwestycji, w których każdy znajdzie pole do rozwoju – mówił Bogdan Czapczuk, Członek Rady Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa oraz Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej F.B.I. TASBUD.

W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz państwowych, samorządów zawodowych i gospodarczych, instytucji naukowych, stowarzyszeń branżowych, pracodawcy oraz związkowcy.

Współorganizatorami wydarzenia byli: Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Stowarzyszenie Producentów Betonu, Izba Projektowania Budowlanego, Krajowa Rada Spółdzielcza, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, Konfederacja Budownictwa i Nieruchomości, Instytut Techniki Budowlanej.

Fot. ZZ Budowlani

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn