Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
WUT ICE SC ODWIEDZILI BUDOWĘ „FABRYKI NA PRADZE”

Institution of Civil Engineers (ICE) jest organizacją zrzeszającą 90 000 członków w 164 krajach. Na terenie Polski pracuje nad projektami 60 osób. Ich działalność opiera się na uczestnictwie w spotkaniach, konferencjach oraz aktywności na terenie bibliotek. ICE ma podpisaną umowę o współpracy z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa oraz Polskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników. Prowadzą także swoją stronę na Facebooku, gdzie umieścili zdjęcia z odwiedzin placu budowy.

Budowa kompleksu mieszkaniowego na warszawskiej Pradze jest interesująca ze względu na zamysł architektoniczny, który opiera się na odtworzeniu klimatu przedwojennej Pragi. Kompleks dawniej był siedzibą trzech manufaktur: Fabryki Makaronu „Napoli”, Fabryki Farb Drukarskich „Pigment” oraz Fabryki Kondensatorów i Oporów „Inż. A. Horkiewicz”. Budynek zostanie wykończony w soft-loftowym charakterze.

Zarząd firmy oraz pracownicy budowy maja nadzieję, że członkowie organizacji byli zadowoleni ze spotkania i będą naszymi częstymi gośćmi na innych budowach lub w siedzibie biura firmy F.B.I. TASBUD S.A.

Zdjęcia z odwiedzin znajdują się na Facebooku WUT ICE SC http://bit.ly/2jrwSn3

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn