Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
TARGI PRACY PRZYSZŁOŚĆ I KARIERA WAT

W dniu 25 kwietnia firm F.B.I. TASBUD S.A. uczestniczyła, jako Wystawca Premium, w całodniowych Targach Pracy.

Stoisko wystawiennicze F.B.I. TASBUD S.A. cieszyło się dużą popularnością ze względu na to, że jako jedyni oferowaliśmy studentom możliwość praktyk i pracy w branży budowlanej. Studenci chętnie
i z dużym zainteresowaniem dowiadywali się o możliwościach rozwoju i kulturze zarządzania przedsiębiorstwem budowlanym o wieloletniej tradycji.

Studenci docenili możliwość rozmowy z kierownikiem budowy realizacji F.B.I. TASBUD S.A. przy ul. Woronicza – Pawłem Bochyńskim. Przybliżył on w sposób wyczerpujący zasady pracy na budowie i odpowiedział na wszystkie zadane pytania przez odwiedzających stoisko wystawiennicze przedsiębiorstwa. O wizerunku firmy i zasadach funkcjonowania Spółki opowiadała Kaja Krent-Rechenek.

Serdecznie dziękujemy za pomoc Karolowi Kwietniewskiemu Koordynatorowi Biura Karier WAT i naszemu opiekunowi Kamilowi Kacprowiczowi Menagerowi Wydarzenia.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn