Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
POLSKO-RWANDYJSKIE FORUM GOSPODARCZE 2016

W dniu 27 kwietnia 2016 roku przedstawiciele Spółki F.B.I. TASBUD S.A. wzięli udział w Polsko- Rwandyjskim Forum Gospodarczym 2016 zorganizowanym przez Ambasadę Republiki Rwandy w Berlinie oraz Diasporę Rwandyjską w Polsce, które odbyło się w Hotelu RadissonBLU w Warszawie.

Celem Forum było zapoznanie polskich przedsiębiorców z potencjałem ekonomicznym oraz możliwościami iwestycyjnymi w Rwandzie, które podczas dwóch paneli dyskusyjnych „Dlaczego Rwanda” i „W jaki sposób do Rwandy?”  zostały szeroko omówione przez zaproszonych gości z Rwandy, prywatnych przedsiębiorców, a także przedstawicieli polskich i rwandyjskich organizacji rządowych.

Uczestnicy Forum mieli okazję przekonać się, że Rwanda należy do krajów ciągle rozwijających się i stanowi atrakcyjny cel dla zagranicznych inwestorów, w tym także dla polskich firm.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn