Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
PODZIĘKOWANIE OD PARAFII RZYMSKOKATOLICKIEJ MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI

Spółka otrzymała specjalne podziękowanie od ks. Jana Ujmy Proboszcza Parafii przy ul. Dzierżoniowskiej w Warszawie.

Zarząd F.B.I. TASBUD S.A. zawsze chętnie angażuję się w promowanie lokalnej aktywności prospołecznej, jako Generalny Wykonawca szczególnie działa w obszarze wsparcia z zakresu prac budowlanych. Parafia Matki Bożej Królowej Pokoju przekazała specjalne podziękowania < za nieustanną gotowość do niesienia pomocy oraz wsparcia lokalnej parafii i społeczności, w tym m.in. za wspieranie działań parafii podczas prowadzonego remontu budowy świątyni oraz za życzliwe zaangażowanie w imieniu własnym, parafii oraz lokalnej społeczności i wiernych.

Budownictwo użyteczności publicznej takie jak kościół to szczególny rodzaj realizacji, ze względu na jej ważną rolę w lokalnym społeczeństwie. Serdecznie dziękujemy za piękny dyplom, który można również znaleźć w zakładce Certyfikaty klikając w link: http://fbitasbud.pl/o-firmie/certyfikaty.

F.B.I. TASBUD S.A. roboty na rzecz Świątyni wykonała nieodpłatnie w ramach wolontariatu.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn