Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
KONFERENCJA „NARZĘDZIA STARTAPP SPOSOBEM NA ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW ZWIĄZANYCH Z ZATRUDNIENIEM W BRANŻY BUDOWLANEJ W POLSCE”

W dniu 07.06.2016 r. przedstawiciele F.B.I. TASBUD S.A. Pan mgr inż. Paweł Bochyński i Pani mgr Katarzyna Stojak uczestniczyli w konferencji współorganizowanej przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa  pt. „Narzędzia StartApp sposobem na rozwiązanie problemów związanych z zatrudnieniem w branży budowlanej w Polsce”, która odbyła się w Technikum Budowlanym nr 1 im. Z. Mączeńskiego w Warszawie.

Kadra F.B.I. TASBUD S.A. przedstawiła młodym adeptom sztuk budowlanych ciekawą prezentację pt. „Znaczenie programów stażowych w rozwoju firm budowlanych”. Uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się z założeniami projektu StartApp, organizacją praktyk i staży w firmie budowlanej oraz poznać korzyści, które wiążą się z praktykami lub stażami tj.: zdobycie nowych doświadczeń zawodowych, sprawdzenie siebie w przyszłej pracy, potwierdzenie swoich zainteresowań zawodowych, poznanie procesu rekrutacyjnego.

Wyrażamy głęboką nadzieję, że tego typu spotkania pomogą młodej kadrze inżynierskiej odnaleźć się na rynku pracy i jako firma „Przyjazna Młodym” bardzo chętnie uczestniczymy w takich inicjatywach.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn