Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
KAMIENICA POD PIĄTKAMI W STYCZNIOWYM NUMERZE ARCHITEKTURA MURATOR

Polski miesięcznik Architektura-Murator jest pismem o długiej tradycji, który opisuje inwestycje, budynki i działania w branży architektonicznej głównie na terenie Polski. Teksty publicystyczne są zawsze dopracowane, wzbogacone o zdjęcia i komentarze eksperckie. Tym bardziej firma F.B.I. TASBUD S.A. jest dumna, że dziennikarze zdecydowali się przybliżyć swoim czytelnikom budynek mieszczący się przy ul. Krochmalnej 55, którego była Generalnym Wykonawcą.

F.B.I. TASBUD S.A. jako Generalny Wykonawca tego ekskluzywnego apartamentowca, wykonał szereg prac budowlanych i wykończeniowych, z dbałością o wysoką jakość materiałów. Kamienica została wybudowana pomiędzy dwoma istniejącymi już budynkami. Nowoczesny wygląd kamienicy, wyróżnia się na tle zabudowy całej dzielnicy. Uwagę zwracają ciemnoszare płyty włókno-cementowe zamontowane na elewacji oraz wykończenie przy oknach kolorem pomarańczowym. Projekt dzięki tym elementom zyskuje nowoczesny i dynamiczny wygląd.

W artykule, który ukazał się w styczniowym numerze miesięcznika, została zwrócona uwaga na umieszczenie na terenie dziedzińca rzeźby Zbigniewa Gosa oraz wewnętrzną kompozycję Krystyny Kaszuby-Wacławek. Autorzy wspominają także o widoku z apartamentu, znajdującego się na ostatnim piętrze, na graficzny mural stworzony przez Magdę Grabowską-Wacławek.

Artykuł pod tytułem: „Budynek Mieszkalny na Woli w Warszawie” jest dostępny w styczniowym numerze Architektura-Murator (01/2017) oraz na naszej stronie internetowej w zakładce BIURO PRASOWE.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn