Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
F.B.I. TASBUD S.A. wspiera Fundację Na Rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny

Firma F.B.I. TASBUD S.A. pomogła zorganizować letnie wakacje dla dzieci polskich mieszkających na Białorusi. Spółka wspiera Fundację Na Rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny, która ratuje zdrowie i życie dzieci, troszczy się o seniorów, a także pomaga szkołom, domom dziecka i rodzinom ubogim o polskim pochodzeniu.

Podopieczni Fundacji to dzieci polskie, uczące się polskiego języka i naszej historii w zagrożonych likwidacją Polskich Szkołach w Grodnie i Wołkowysku, na fakultetach, zajęciach parafialnych oraz prywatnie – u Polaków zaangażowanych w odrodzenie i podtrzymanie polskości na Białorusi. To także dzieci niepełnosprawne, osierocone, wychowankowie domów dziecka.

Dzieci będą mogły spędzić wakacje w Polsce, na Pojezierzu Suwalskim. Wypoczynek w rodzinnym kraju będzie z pewnością ogromnym przeżyciem dla podopiecznych Fundacji.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn