Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
F.B.I. TASBUD S.A. wsparła Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce oraz Fundację „Pomagamy Zdolnej Młodzieży” poprzez udział w aukcji charytatywnej

F.B.I. TASBUD S.A. wsparła akcję charytatywną organizowaną przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i Fundacji „Pomagamy Zdolnej Młodzieży” im. Grzegorza Stecha. Zarząd Spółki wziął udział w licytacji dzieł sztuki przekazanych przez ich autorów Polskiemu Związkowi Pracodawców Budownictwa. F.B.I. TASBUD S.A. wylicytowało trzy spośród 13 dzieł.

Podczas Wielkiego Balu Charytatywnego Infrastruktury i Budownictwa zebrano łącznie niemal sto tysięcy  złotych. Autorzy 13 dzieł sztuki przekazali swoje prace PZPB, który zorganizował aukcję we współpracy z Domem Aukcyjnym Art in House.

F.B.I. TASBUD S.A. wylicytowała następujące obrazy:

1. Mokotowska

Autor: Arkadiusz Mężyński – mieszka i tworzy w Warszawie. Zafascynowany przestrzeniami miejskimi i próbujący uchwycić ich magiczną atmosferę.

2. Budynek

Autor: Martin Imrich - artysta malarz urodzony na Słowacji. Absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

3. Martwa natura

Autor: Jerzy Galos - artysta malujący ustami, który w wypadku w 1992 roku złamał kręgosłup i porusza się na wózku inwalidzkim. Ponieważ jego ręce nie wróciły do sprawności, opanował technikę malowania ustami i malowanie stało się jego największą pasją. Jest stypendystą światowego Związku Artystów Malujących Ustami i Nogami z siedzibą w Lichtensteinie. 

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn