Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
F.B.I. TASBUD S.A. sponsorem I Powiatowo – Gminnych Manewrów Patriotycznych „Leśniakowizna – Ossów 2018”

Pod koniec września na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Leśniakowiźnie i Muzeum „Wrota Bitwy Warszawskiej” w Ossowie odbyły się I Powiatowo-Gminne Manewry Patriotyczne „Leśniakowizna-Ossów”. F.B.I. TASBUD S.A. odebrała Certyfikat za sponsorowanie tego wydarzenia.

Celem wydarzenia było przygotowanie młodzieży (w formie sportowej rywalizacji) do postępowania w sytuacjach kryzysowych oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz innych. Do współzawodnictwa w ramach manewrów przystąpiło 12 sześcioosobowych patroli pod opieką nauczycieli. Manewry rozpoczęły się o godzinie 9.30 apelem, podczas którego przedstawiono patrole reprezentujące poszczególne szkoły oraz zapoznano uczestników z zasadami współzawodnictwa w określonych konkurencjach. Na terenie Ossowa patrole uczestniczyły w konkurencji strzelania z broni sportowej, a także obejrzały film historyczny „Bitwa Warszawska 1920” i brały udział w rekonstrukcji historycznej. Następnym zadaniem był marsz drogą leśną z Ossowa do Leśniakowizny (ok. 4km), podczas którego należało rozwiązać krzyżówkę historyczną związaną tematycznie z Bitwą Warszawską. W dalszej części manewrów patrole uczestniczyły w konkurencji pierwszej pomocy przedmedycznej oraz w żywej lekcji historii, oglądały wystawę plakatów patriotycznych przygotowanych przez wszystkie patrole. I Powiatowo-Gminne Manewry Patriotyczne „Leśniakowizna-Ossów” zakończył apel na boisku szkolnym, podczas którego wręczono puchary, nagrody i dyplomy. F.B.I. TASBUD S.A. otrzymała Certyfikat za sponsorowanie tego wydarzenia. Wyróżnienie odebrała Aneta Łuba, Dyrektor ds. Administracyjno-Personalnych.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn