Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
F.B.I. TASBUD S.A. na 25. Inżynierskich Targach Pracy

W dniach 13-14 marca wzięliśmy udział w kolejnej edycji Inżynierskich Targów Pracy organizowanych w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Firma F.B.I. TASBUD S.A. uczestniczyła w targach zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia. Stoisko Generalnego Wykonawcy cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem studentów oraz doświadczonych inżynierów, którzy także wzięli udział w wydarzeniu. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w Inżynierskich Targach Pracy. Była to doskonała okazja, aby zaprezentować naszą firmę, realizowane przez nas ambitne projekty oraz przedstawić oferty rekrutacyjne.

Dziękujemy organizatorowi - Stowarzyszeniu Studentów BEST, a w szczególności naszej opiekun, którą była p. Sylwia Korszla za doskonałą współpracę, życzliwość i zaangażowanie.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn