Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
F.B.I. TASBUD S.A. LAUREATEM KONKURSU FIRMA RODZINNA ROKU 2017

F.B.I. TASBUD S.A. w IV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Firma Rodzinna Roku w kategorii średnie przedsiębiorstwo otrzymała prestiżowe wyróżnienie.

W konkursie Spółka brała udział w po raz pierwszy, dlatego otrzymane wyróżnienie i tytuł laureata jest szczególnie istotny. Dziękujemy wszystkim członkom Kapituły za docenienie  naszej wieloletniej działalności biznesowej. Jury oceniło nadesłane aplikacje pod względem

  • Dynamiki rozwoju firmy,
  • Długoterminowego podejścia do prowadzenia biznesu,
  • Wszechstronności działania na rzecz pracowników, klientów i kontrahentów, społeczeństwa oraz środowiska naturalnego,
  • Realizacji autorskiego projektu na rzecz pracowników klienta, społeczeństwa lub środowiska

Codziennie dokładamy wszelkich starań aby rozwijać firmę poprzez prowadzenie jednocześnie wiele innowacyjnych i autorskich projektów na rzecz pracowników, partnerów, społeczeństwa, w tym środowisk biznesowych i naukowych, zdecydowaliśmy się na opisanie trzech projektów, które w sektorze budownictwa są całkowicie oryginalnymi, autorskimi pomysłami, wyróżniającymi się na tle konkurencji.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Instytutu: www.ibrpolska.pl , gdzie znajduje się pełna relacja z wydarzenia.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn