Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
F.B.I. TASBUD S.A. CZŁONKIEM POLSKIEGO STOWARZYSZENIA MENEDŻERÓW BUDOWNICTWA

Spółka F.B.I. TASBUD S.A. jest członkiem wspierającym Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Budownictwa i może pochwalić się certyfikatem kwalifikacyjnym o nr no 09/PSMB/2017.

Prestiżowe członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Menedżerów Budownictwa to potwierdzenie kwalifikacji, umiejętności i wiedzy w obszarze zarządzania w budownictwie zgodnie z wszystkimi wymaganiami UE. Stowarzyszenie PSMB ma na celu wspomagania kadry inżynierskiej w podnoszeniu kwalifikacji menedżerskich oraz współpracę z pokrewnymi stowarzyszeniami zagranicznymi w celu wymiany doświadczeń oraz ochrony interesu polskich przedsiębiorstw budowlanych, wobec dynamicznie zmieniającej się sytuacji prawnej.

Poprzez członkostwo przedstawiciele F.B.I. TASBUD S.A. będą mogli realnie wpływać na kształt prowadzonych przez Stowarzyszenie takich działań jak: uczestnictwo w najważniejszych branżowych konferencjach, kształtowanie relacji współpracy międzynarodowej oraz uczestnictwo w projektach unijnych czy podnoszeniu standardów w oparciu o system AEEBC.

Więcej informacji o działalności Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Budownictwa na stronie internetowej - http://www.psmb.pl/czlonkowie/

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn