Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
F.B.I. TASBUD S.A. członkiem OSWBZ

F.B.I. TASBUD S.A. przystąpiła w marcu do nowej organizacji – Ogólnokrajowego Stowarzyszenia Wspierania Budownictwa Zrównoważonego (OSWBZ). Generalny Wykonawca aktywnie uczestniczy w rozwoju budownictwa zrównoważonego, wspiera je i promuje.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego powstało w 2014 roku z inicjatywy firm, w których misję wpisane jest wspieranie działalności edukacyjnej w zakresie budownictwa ekologicznego i energooszczędnego w Polsce. Dzięki członkostwu w Stowarzyszeniu, Generalny Wykonawca otrzyma dostęp do najnowszych raportów i informacji na temat rynku budownictwa zrównoważonego oraz stanie się jednym z pionierów wyznaczających kierunki rozwoju branży nieruchomości komercyjnych. OSWBZ stanowi platformę wymiany wiedzy, doświadczenia i kontaktów. Stowarzyszenie organizuje cykliczne szkolenia i warsztaty, które mają na celu podnoszenie kwalifikacji uczestników.

Decyzja o członkostwie F.B.I. TASBUD S.A. w OSWBZ potwierdza fakt, iż rozwój budownictwa zrównoważonego stanowi istotny obszar naszej działalności.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn