Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
pl en sv
CERTYFIKAT ODPOWIEDZIALNEGO PRZEDSIĘBIORCY

F.B.I. TASBUD S.A. jest firmą aktywnie wspierającą działania mającego na celu ochronę środowiska naturalnego.

Otrzymaliśmy Certyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy o numerze 0002666, który jest przyznawany firmom aktywnie działającym na rzecz budowania społecznej odpowiedzialności biznesu, które stosują się do najwyższych standardów dbałości o środowisko naturalne poprzez rozsądne zarządzanie zużytym sprzętem elektronicznym.

Certyfikat jest jednym z wielu odznaczeń za działalność CSRową F.B.I. TASBUD S.A.. W codziennej pracy firmy staramy się zachowywać najwyższe standardy proekologiczne, tym samym przyczyniając się do ochrony środowiska naturalnego oraz zwiąkszania świadomości ekologicznej naszych pracowników. Dział IT w swoich działaniach zwraca szczególną uwagę na rozsądne gospodarowanie odpadami elektrycznymi poprzez recykling oraz racjonalnie zarządzanie zużytym sprzętem.

F.B.I. TASBUD S.A. ul.  Balaton 20, 01-981 Warszawa Centrala: tel.  +48 22 834 26 47, tel./ fax  +48 22 865 53 00 e-mail: biuro@fbitasbud.pl REALIZACJA: ACTIVEDESIGN
Facebook LinkedIn