Project Description

Budowa osiedla ECHO Nowy Mokotów składa się z IV etapów, łącznie znajduje się na nim 680 funkcjonalnych lokali o powierzchni od 29 m2 do 135 mw pełni dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Aktualnie rozpoczęliśmy budowę IV etapu kompleksu mieszkaniowego złożonego z dwóch budynków o funkcji mieszkaniowej połączonych wspólnym garażem podziemnym. Mieszkania zlokalizowane na parterze zostały wyposażone w wydzielone ogródki. Wszystkie mieszkania znajdujące się na piętrach posiadają przestronne balkony, natomiast na ostatnich kondygnacjach umiejscowione są apartamenty o dużej powierzchni metrażowej z komfortowymi tarasami. W kondygnacjach podziemnych łączących budynki umiejscowiono garaże podziemne z licznymi miejscami parkingowymi oraz  miejscami na jednoślady. Standard wykonywanych budynków podnosi fakt, że ściany budynków oraz blendy balkonowe wykończone zostaną tynkiem mineralnym, a fragmenty ścian w strefie balkonów wykonane w okładzinie kamiennej, natomiast balustrady balkonów wypełnione zostaną szklanymi taflami co będzie miało pozytywny wpływ na estetykę inwestycji.

Na terenie osiedla powstanie nowoczesny plac zabaw dla dzieci z drewnianymi zabawkami oraz bezpieczną nawierzchnią wokół zabawek, cieszący się uznaniem najmłodszych lokatorów.