Project Description

W dzielnicy Bródno przy ul. Budowlanej 7 prowadzimy budowę pierwszego etapu kompleksu wielokondygnacyjnych budynków mieszkaniowo-usługowych.

Aktualnie budowany jest budynek, który złożony jest z trzech stref. Pierwsza dotyczy garażu podziemnego w którym znajdzie się 108 miejsc postojowych oraz licznych pomieszczeń infrastruktury technicznej. Druga strefa to parter, na którym zlokalizowano pomieszczenia usługowe oraz trzecia strefa to osiem kondygnacji, w których rozmieszczono 74 przestronne lokale mieszkalne.

Z lokali mieszkalnych usytuowanych w ekspozycji kaskadowej istnieje możliwość wychodzenia na tarasy i ogrody będące równocześnie dachem niższych kondygnacji. Surowy, elegancki i wyniosły odbiór elewacji ocieplają balkony ucharakteryzowane na altany. W obiekcie znajduje się dużo przeszkleń mieszkań, rozłożonych w uporządkowany sposób, dzięki czemu budynek zyskuje estetyczne walory, lekkość oraz elegancję. Każda klatka schodowa jest wyposażona w windę zjeżdżającą bezpośrednio do garażu podziemnego.

Budynek będzie posiadał dwie strefy kolorystyczne, zewnętrzną frontową o barwie ciemnografitowej z półmatowym połyskiem z przeszklonymi altanami oraz wewnętrzną w bieli. Kompleks mieszkaniowy wyróżnia nowoczesna architektura, funkcjonalny układ przestronnych mieszkań, wysoki standard wykończenia oraz dostosowanie obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych.