Project Description

Realizacja inwestycji prowadzona jest w samym centrum Starych Włoch niezwykle urokliwej części Warszawy przy ulicy Popularnej. Monte Verdi to trzyskrzydłowy sześciokondygnacyjny budynek z wielopoziomowym garażem podziemnym posadowiony na skarpie.

Frontowa elewacja budynku wykonana zostanie w oryginalnym kształcie łuku natomiast na jej narożnikach umieszczone zostaną nietypowe żaluzje. Monte Verdi oferuje szeroki wybór starannie przemyślanych mieszkań, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących w życiu jakość, komfort i wygodę. W budynku zlokalizowane zostaną mieszkania 1, 2, 3 i 4 – pokojowe o zróżnicowanych powierzchniach (od 29 m2 do 82 m2).

Wszystkie mieszkania posiadają obszerne balkony, które stanowią istotny element w architekturze budynku. W budynku znajdą się także windy, którymi łatwo i szybko będzie można dostać się do wielopoziomowego garażu podziemnego. Dla najmłodszych mieszkańców został przewidziany plac zabaw. Na parterze zlokalizowano pasaż handlowo-usługowy, który wyróżniał się będzie modularną ścianą z dużymi witrynami.