Project Description

Inwestycja mieszkaniowo-usługowa VALOR KONSTANCIN powstanie w prestiżowej, a zarazem uzdrowiskowej okolicy w Konstancinie.

Budynek wybudowany zostanie na planie litery C, składał się będzie z dwóch części skrzydła zachodniego oraz skrzydła wschodniego. Nad wejściami do budynku znajdą się szklane dachy na konstrukcji ze stali nierdzewnej. Pomiędzy wschodnią i zachodnią częścią powstanie patio, dostępne wyłącznie do użytku właścicieli mieszkań. Valor Konstancin to wielokondygnacyjny prestiżowy budynek z garażem podziemnym i usługami, który w swoim zakresie mieści mieszkania o metrażu od 35 do 155 m2, których atutami będzie wysokość 2,95 metra oraz duże okna. Część z mieszkań dodatkowo zostać może wyposażona w kominki i ogrody zimowe, a mieszkania na parterze posiadać będą przestronne ogródki (największy o powierzchni 440m2), natomiast na piętrach mieszkańcy cieszyć się będą pięknymi widokami terenów zielonych.

W budynku zlokalizowane będą dwie windy, komórki lokatorskie na każdym piętrze, pomieszczenia na rowery w garażu i sieć lokali usługowych na parterze zapewnią codzienną wygodę w użytkowaniu budynku. W części podziemnej budynku znajdą się miejsca parkingowe oraz pomieszczenia techniczne.