Project Description

Z uwagi na należytą realizację pierwszego etapu inwestycji przy ul. Woronicza, naszej Spółce powierzono realizację kolejnego etapu. W skład II etapu wchodzi między innymi budowa kolejnej ośmiokondygnacyjnej części kompleksu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym w którym lokale mieszkalne są o powierzchni od 42 mdo 68 m2.

Do każdego lokalu przyporządkowane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym.  Lokale mieszkalne zlokalizowane na parterze posiadają przynależne do nich, wydzielone ogródki terenowe. Jest to niewątpliwie duża zaleta dla osób ceniących bliskość natury i przestrzeń. Kolejnym ważnym atutem inwestycji, niższej części 6-cio kondygnacyjnej kompleksu, jest występowanie zielonego dachu. Ten element będzie idealnie wpisywał się w otoczenie. Należy podkreślić, iż przedmiotowa inwestycja umiejscowiona jest w prestiżowej dzielnicy i realizowana jest z dbałością, o jak najwyższe  standardy wykończenia, z zastosowaniem wysokojakościowych materiałów.

Inwestycja dostosowana jest dla osób niepełnosprawnych, w budynkach występują windy, które łączą także kondygnacje podziemne, a przy wejściach znajdują się podjazdy, tak aby każdy mógł swobodnie  i komfortowo poruszać się po inwestycji.