Project Description

Na zlecenie spółki z grupy SAP-PROPERTY, dewelopera który działa na rynku od wielu lat realizując prestiżowe inwestycje na terenie całego kraju, m.in. w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD rozpoczyna budowę w trybie generalnego wykonawstwa ekskluzywnego apartamentowca w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Broniwoja w dzielnicy Mokotów. Kompleks należy do inwestycji z grupy premium z zastosowaniem najbardziej wyszukanych rozwiązań, zapewniających użytkownikom najwyższy komfort i standard, na takim budownictwie znamy się doskonale, co potwierdza fakt, iż nasza Grupa może się pochwalić w Portfolio Grupy wieloma takimi wybudowanymi obiektami o najwyższym standardzie.

„Villa Ksawerów” przy ulicy Broniwoja 1 to inwestycja unikatowa w każdym aspekcie. Jest to miejsce wyjątkowe, gwarantujące wysoki standard życia, gdzie przestrzeń i natura idą w parze z bliskością i wygodną komunikacją z centrum Warszawy. Inwestycja zlokalizowana jest w tętniącej życiem dzielnicy Mokotów, około 250 metrów od stacji metra Wierzbno, gwarantując szybki dojazd w każdy rejon stolicy.

Budowany kompleks posiadać będzie 5 kondygnacji, oraz jedną podziemną. Dodatkowo oprócz standardu wykonania prestiż budynku podkreśla fakt, że znajdzie się w świetnej lokalizacji i posiada zaprojektowane przestronne apartamenty o metrażach do nawet 114 m2. Wszystkie mieszkania posiadać będą klimatyzację, przestronne ogródki lub balkony. Na kondygnacji podziemnej zaprojektowano garaż, w którym również zostały zastosowane rozwiązania z grupy premium.

Inwestycja wpisuje się także w ideę nowoczesnego zielonego budownictwa. Na dachu budynku znajdą się panele fotowoltaiczne. Wyprodukowana energia posłuży do zasilania oświetlenia części wspólnych oraz podgrzewania wody w zasobniku CWU.

W bliskim otoczeniu inwestycji mieszczą się sklepy, szkoły, przedszkola, restauracje oraz galerie handlowe. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się również tereny zielone, takie jak Skwer Imienia Grupy AK „Granat”, w którym odbywają się targi śniadaniowe dzielnicy Mokotów, czy też Park Arkadia, w którym na odwiedzających czeka m.in. Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego, plenerowe siłownie oraz jeziorko Arkadia. Inwestycja łączy ze sobą serce europejskiej metropolii z kameralną atmosferą inspirującą do spacerów i odpoczynku wśród zieleni.

http://www.sapproperty.pl/