Project Description

Realizacja inwestycji ma miejsce w prawobrzeżnej części miasta w dzielnicy Praga-Północ przy ulicy Radzymińskiej. Etap inwestycji aktualnie budowany zawiera powyżej 150 lokali mieszkalnych oraz lokale usługowe o powierzchni od 27 m² do 90 m², do wszystkich lokali przyporządkowane są miejsca postojowe w wielokondygnacyjnym garażu podziemnym.

Spółka przed przystąpieniem do budowy przeprowadziła rekultywację (remediację) podłoża polegającą na oczyszczaniu i usuwaniu substancji niebezpiecznych powstałych w wyniku działania przemysłu. Inwestycja charakteryzuje się nietuzinkową architekturą, która nawiązuje do otaczających budynków o przedwojennej architekturze. Warte podkreślenia są elementy wykończeniowe, które zarówno podnoszą standard budynku jak np.: elewacja wentylowana, elewacja klinkierowa oraz ozdobne elementy wykonane z zabytkowej cegły pozyskanej przy demontażu. Posadowienie budynku również warte jest podkreślenia, gdyż w tak ściśle zabudowanej okolicy koniecznym jest wykonanie ścian szczelinowych o wymiarach niestandardowych.

Bogata oferta mieszkaniowa tej inwestycji jest dostosowana do wymagań i potrzeb osób pragnących mieszkać w miłej i zadbanej okolicy. W parterze inwestycji zlokalizowane zostały lokale usługowe o imponującej powierzchni, które pozytywnie przyczynią się do podniesienia komfortu życia mieszkańców tego obiektu. Nowo wybudowane osiedle o nowoczesnej formie architektury stanowić będzie ofertę dla klientów szukających funkcjonalnych przestrzeni oraz ciekawych rozwiązań architektonicznych.