Project Description

Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD jest Generalnym Wykonawcą następnego etapu budowy osiedla na warszawskim Wawrze, o nazwie Miasteczko Wawer. Osiedle zlokalizowane u zbiegu ulic Bysławskiej i Poezji składać się będzie z ponad 1000 mieszkań.

Przedmiotowa inwestycja jest kompleksowym projektem obejmującym wybudowanie nie tylko zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, zabudowy biurowej i usługowej, ale również wybudowanie nowej, w pełni niezależnej od już istniejącej infrastruktury podziemnej oraz infrastruktury drogowej. Część mieszkaniowa osiedla składać się będzie z  dziesięciokondygnacyjnych budynków z apartamentami mieszkalnymi ze ślicznym widokiem na otaczającą zieleń i Warszawę oraz podziemnym  garażem.

Skala inwestycji w pełni upoważnia do nazwania jej Miasteczkiem Wawer. Oryginalności temu kompleksowi nadaje podwyższone patio, pod którym powstaje wielostanowiskowy garaż. W trosce o najmłodszych mieszkańców powstaje również wydzielony plac zabaw, który z pewnością pomoże zarówno dzieciom jak i ich rodzicom nawiązać poczucie wspólnoty.

Od strony południowej i zachodniej teren budowy sąsiaduje z kompleksami leśnymi o powierzchni niemal 20 ha, których malowniczy, urokliwy widok daje poczucie wytchnienia oraz ucieczki od zgiełku miasta.

Położenie Miasteczka Wawer jest dobrze skomunikowane, zapewniając sprawny i szybki dojazd do centrum Warszawy.

www.miasteczkowawer.pl