Project Description

F.B.I. TASBUD S.A. podpisała umowę na budowę ekskluzywnego kompleksu składającego się z budynków apartamentowych z wielopoziomowym garażem podziemnym w Warszawie przy ul. Bukowińskiej – MOSTOSTAL MOKOTÓW WINGS na dolnym Mokotowie.

Kompleks siedmiokondygnacyjnych budynków został usytułowany na wspólnym wielopoziomowym garażu podziemnym. W zespole budynków znajdować się będą luksusowe apartamenty o powierzchni od 78m do 160m2 w budynkach południowych, natomiast w budynkach północnych zlokalizowano komfortowe mieszkania o powierzchni od 40m2 do 87m2. Kompleks budynków posiada przestrzenne powierzchnie usługowe, które charakteryzują się przestronnością i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Parter powierzchni apartamentowca zostanie przeznaczony na działalność usługową.

Elewacja budynków pokryta zostanie wysokojakościowym kamieniem. Część balkonów zostanie w całości przeszklona, co porą zimową umożliwi powstanie ogrodów zimowych, natomiast latem poprzez przesunięcie przeszkleń pozyskanie otwartych przestrzeni. To szczególne wykończenie doda inwestycji lekkości i elegancji, co sprawi że budynek zyska reprezentacyjny wygląd.